Wybrany wątek opinii

4 czerwca to przede wszystkim rocznica obalenia rządu Jana Olszewskiego. A tatę wybory nie były wolne i od tego trzeba zacząć. Nie było żadnego obalenia komuny. Komuchy dogadały się za sprzedawczykami.
Normans (2019.06.04)
@Normans - Normans - mogli się "nie dogadać". I co ? - Lepsze było by dogadanie się na wzór litewski ? - zob. wieża telewizyjna w Wilnie i 14 zabitych. Czy może bardzie odpowiada Ci "dogadanie się" na wzór chiński ? - zob. masakra 4-5.6.1989 na Placu Niebiańskiego Spokoju - oficjalnie zginęło 250 osób a mówi się o 5 - 10 tysiacach. Zastanów się nim jakieś brednie napiszesz. W 1989 Polska była w Układzie Warszawskim a w Polsce stacjonowało 75 tysięcy żołnierzy ZSRR.
erg. (2019.06.04)
@Normans - bo tacy jak normans to ewidentnie ruskie trole, widać po wpisach, chce napuszczać na siebie Polaków
Polak (2019.06.04)
Powrót do komentarzy