UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

4 czerwca to przede wszystkim rocznica obalenia rządu Jana Olszewskiego. A tatę wybory nie były wolne i od tego trzeba zacząć. Nie było żadnego obalenia komuny. Komuchy dogadały się za sprzedawczykami.

Normans

Anuluj