UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
4 czerwca to przede wszystkim rocznica obalenia rządu Jana Olszewskiego. A tatę wybory nie były wolne i od tego trzeba zacząć. Nie było żadnego obalenia komuny. Komuchy dogadały się za sprzedawczykami.
Normans