Wybrany wątek opinii
A moze niedzwiedz grizli garbusiarz przesadzasz. Racja ze za szybko jezdza najlepszym rozwiazaniem jest tam zamontiwac kamery i fotoradar.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
A pamietasz niedawno nagonke na fotoradary,ze gminy zbijaja kase,lamanie wolnosci,ze od czego sa policjanci I znow na pewno beds niezadowoleni z tych urzadzen.Dodatkowo CI powiem,ze bedac z psem na Modrzewinie wielokrotnie widzialem przebiegajace przez droge stada saren Garbusiarz cyklista
Do moderacji
Odpowiedz
0
1