UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A pamietasz niedawno nagonke na fotoradary,ze gminy zbijaja kase,lamanie wolnosci,ze od czego sa policjanci I znow na pewno beds niezadowoleni z tych urzadzen.Dodatkowo CI powiem,ze bedac z psem na Modrzewinie wielokrotnie widzialem przebiegajace przez droge stada saren Garbusiarz cyklista

Zbyszek 1