UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A pamietasz niedawno nagonke na fotoradary,ze gminy zbijaja kase,lamanie wolnosci,ze od czego sa policjanci I znow na pewno beds niezadowoleni z tych urzadzen.Dodatkowo CI powiem,ze bedac z psem na Modrzewinie wielokrotnie widzialem przebiegajace przez droge stada saren Garbusiarz cyklista
Zbyszek 1