Wybrany wątek opinii

A ja bylem dwa latach I to byly wspaniale latach Zadna baba nie zrobila takiego bigosu,sledzia w smietanie,ktory troche pachnial,a I w zupce trafil sie malutki karaluszek,ale mialo sie 20 lat.Garbusiarz cyklista
Zbyszek1 (2019.06.03)
Mylisz wspomnienia o młodości ze wspomnieniami o beznadziejnym MONie.
(2019.06.03)
Powrót do komentarzy