UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A ja bylem dwa latach I to byly wspaniale latach Zadna baba nie zrobila takiego bigosu,sledzia w smietanie,ktory troche pachnial,a I w zupce trafil sie malutki karaluszek,ale mialo sie 20 lat.Garbusiarz cyklista
Zbyszek1