Wybrany wątek opinii
10zl to max za burgera. Ceny z d.... Przypominam ze w elblazkowie rzadzi PO nie PiS wiec macie co chcieliscie.
Do moderacji
Odpowiedz
1
3
Co ma piernik do wiatraka ... cena burgera z budy wyznacznikiem efektywności władzy ... aleś tępy.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
Taa...za Wilka to pewnie buła za 5zł by była...ale czerstwa.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0