Wybrany wątek opinii

10zl to max za burgera. Ceny z d.... Przypominam ze w elblazkowie rzadzi PO nie PiS wiec macie co chcieliscie.
POwodzenia (2019.06.02)
Co ma piernik do wiatraka ... cena burgera z budy wyznacznikiem efektywności władzy ... aleś tępy.
Nico (2019.06.02)
Taa...za Wilka to pewnie buła za 5zł by była...ale czerstwa.
(2019.06.02)
Powrót do komentarzy