UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
10zl to max za burgera. Ceny z d.... Przypominam ze w elblazkowie rzadzi PO nie PiS wiec macie co chcieliscie.
POwodzenia
10zl to max za burgera. Ceny z d.... Przypominam ze w elblazkowie rzadzi PO nie PiS wiec macie co chcieliscie.
POwodzenia