Wybrany wątek opinii

Brakuje jeszcze browara z nalewka tak zwane szczytny mieszkałem w tym syfie 35 lat na szczęście już nie mieszkam i całe szczęście bo tam syf brud i wszelkie robactwo
Kisiel (2019.06.01)
Kisiel ,....nie wracaj ,bo dostaniesz kopa
(2019.06.01)
@Kisiel - Na szczęście nie zostało już dużo takich brudasów i robactwa jak ty.
PatrykWolski (2019.06.02)
Powrót do komentarzy