Wybrany wątek opinii
Brakuje jeszcze browara z nalewka tak zwane szczytny mieszkałem w tym syfie 35 lat na szczęście już nie mieszkam i całe szczęście bo tam syf brud i wszelkie robactwo
Do moderacji
Odpowiedz
10
13
Kisiel ,....nie wracaj ,bo dostaniesz kopa
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
@Kisiel - Na szczęście nie zostało już dużo takich brudasów i robactwa jak ty.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1