UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Brakuje jeszcze browara z nalewka tak zwane szczytny mieszkałem w tym syfie 35 lat na szczęście już nie mieszkam i całe szczęście bo tam syf brud i wszelkie robactwo
Kisiel
Brakuje jeszcze browara z nalewka tak zwane szczytny mieszkałem w tym syfie 35 lat na szczęście już nie mieszkam i całe szczęście bo tam syf brud i wszelkie robactwo
Kisiel