UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Brakuje jeszcze browara z nalewka tak zwane szczytny mieszkałem w tym syfie 35 lat na szczęście już nie mieszkam i całe szczęście bo tam syf brud i wszelkie robactwo

Kisiel

Anuluj