Wybrany wątek opinii

We wsi z czasów Rejmomta, czytaj Elbląg nie dogodzisz wszystkim. Nic się nie dzieje źle,cos się dzieje..... źle, za drogo, za tłusto... Gawiedź się bawi...PiS dał.......
(2019.06.01)
Kotlety z g....źle, no nie wiadomo jak dogodzić mieszkańcom, no nie wiadomo, no co tu robić, jak uszczęśliwić elektorat, no nie wiadomo, no nie wiadomo
Witold (2019.06.01)
Przypomnij mi, kiedy PiS coś dał?
(2019.06.02)
Powrót do komentarzy