UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
We wsi z czasów Rejmomta, czytaj Elbląg nie dogodzisz wszystkim. Nic się nie dzieje źle,cos się dzieje..... źle, za drogo, za tłusto... Gawiedź się bawi...PiS dał.......
We wsi z czasów Rejmomta, czytaj Elbląg nie dogodzisz wszystkim. Nic się nie dzieje źle,cos się dzieje..... źle, za drogo, za tłusto... Gawiedź się bawi...PiS dał.......