Redakcjo - znowu to robicie! Dlaczego nie napiszecie: kierowca ciężarówki uderzył w rower?pieszyElbląg
Redakcjo - znowu to robicie! Dlaczego nie napiszecie: kierowca ciężarówki uderzył w rower?