UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zajezdnia na Marymonckiej wygląda jak śmietnisko z lat 60-tych. Ludzie obok chodzą na spacery, biegają a tam taki syf.

Gdsgjkl

Anuluj