UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zajezdnia na Marymonckiej wygląda jak śmietnisko z lat 60-tych. Ludzie obok chodzą na spacery, biegają a tam taki syf.
Gdsgjkl
Zajezdnia na Marymonckiej wygląda jak śmietnisko z lat 60-tych. Ludzie obok chodzą na spacery, biegają a tam taki syf.
Gdsgjkl