Wybrany wątek opinii

karty nie mamy bo mamy dużo lepszy program, Pan prezydent go wprowadził i on daje dużo więcej niż jakaś glupia karta, trzeba mu wpłacić na komitet i wtedy on daje pracę na stanowisku i nagrody rozniakie, najczęściej za wybitne osiągnięcia, Gdańsk to się może uczyć od Elbląga jak dba władza o mieszkańców wplacaczy
Dyniere (2019.05.28)
@Dyniere - wytrzeźwiej, a te mądrości to do kolesi od kielicha
kielich (2019.05.28)
Powrót do komentarzy