Wybrany wątek opinii
karty nie mamy bo mamy dużo lepszy program, Pan prezydent go wprowadził i on daje dużo więcej niż jakaś glupia karta, trzeba mu wpłacić na komitet i wtedy on daje pracę na stanowisku i nagrody rozniakie, najczęściej za wybitne osiągnięcia, Gdańsk to się może uczyć od Elbląga jak dba władza o mieszkańców wplacaczy
Do moderacji
Odpowiedz
35
6
@Dyniere - wytrzeźwiej, a te mądrości to do kolesi od kielicha
Do moderacji
Odpowiedz
5
16