UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

karty nie mamy bo mamy dużo lepszy program, Pan prezydent go wprowadził i on daje dużo więcej niż jakaś glupia karta, trzeba mu wpłacić na komitet i wtedy on daje pracę na stanowisku i nagrody rozniakie, najczęściej za wybitne osiągnięcia, Gdańsk to się może uczyć od Elbląga jak dba władza o mieszkańców wplacaczy

Dyniere