UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Proponuję by z Kartą Mieszkańca elblążanie/nki mogli/ły wchodzić na kąpielisko miejskie przy ul. Spacerowej za symboliczną złotówkę. Chyba, że włodarz postawi tam hotel, jak planuje, to wtedy można wpuszczać na pokaz garnków u prywaciarza. .. za symboliczną złotówkę;)
tow.Koliński