Wybrany wątek opinii

Repertuar do kitu jak na Dzień Matki. Smutas, smutas. Dobre na Zaduszki, na 2 listopada. Lipa całkowita.
Izaak Blumenbauer (2019.05.27)
@Izaak Blumenbauer - Smutas jesteś Ty, smutne jest Twoje życie skoro takie bzdury wypisujesz oraz to że wylewasz pomyje w internecie. .. Polecam przemyć uszy. Każdy ze słuchaczy siedzący obok mnie na koncercie, każda MAMA będąca na koncercie była zachwycona. Nie wiem na jakim koncercie byłeś :) :) może oglądałeś w TVPiS "Sierocki na sobote" tam jest repertuar pasujący wręcz do Twojego gustu. Weź rozpęd i wiadomo co zrób :) Nie pozdrawiam :)
melomen (2019.05.28)
Powrót do komentarzy