UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Izaak Blumenbauer - Smutas jesteś Ty, smutne jest Twoje życie skoro takie bzdury wypisujesz oraz to że wylewasz pomyje w internecie. .. Polecam przemyć uszy. Każdy ze słuchaczy siedzący obok mnie na koncercie, każda MAMA będąca na koncercie była zachwycona. Nie wiem na jakim koncercie byłeś :) :) może oglądałeś w TVPiS "Sierocki na sobote" tam jest repertuar pasujący wręcz do Twojego gustu. Weź rozpęd i wiadomo co zrób :) Nie pozdrawiam :)

melomen