Wybrany wątek opinii
Ludzie zastaniwcie sie PIS doprowadzi nas do nedzy na rozdaje za podwyzki na wszystkim. Spojrzcie na ceny. To jest szok. Tak drogie jedzenie nigdy nie bylo. Zastanowcie sie. PIS to najgorsze zlo. A zlo juz bylo i komuna!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
20
13
Synek,chyba nie pamietasz cen za lewico- komuny,kiedy do glodnych robotnikow lewica strzelala z ostrej amunicji bez zadnych skrupulow.Garbusiarz cyklista
Do moderacji
Odpowiedz
2
4