UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ludzie zastaniwcie sie PIS doprowadzi nas do nedzy na rozdaje za podwyzki na wszystkim. Spojrzcie na ceny. To jest szok. Tak drogie jedzenie nigdy nie bylo. Zastanowcie sie. PIS to najgorsze zlo. A zlo juz bylo i komuna!!!!


Anuluj