Wybrany wątek opinii

Zródło dobrze poinformowane. Mówi że Concordia zalega z wypłatami od marca. Ponoć dwóch ofensywnych i jeden obrońca nie chcieli wyjsc na druga połowe.
(2019.05.25)
Szkoda, że jednak kasa gra w piłkę.
Bet bet (2019.05.25)
Powrót do komentarzy