Wybrany wątek opinii
Zródło dobrze poinformowane. Mówi że Concordia zalega z wypłatami od marca. Ponoć dwóch ofensywnych i jeden obrońca nie chcieli wyjsc na druga połowe.
Do moderacji
Odpowiedz
16
3
Szkoda, że jednak kasa gra w piłkę.
Do moderacji
Odpowiedz
6
0