UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zródło dobrze poinformowane. Mówi że Concordia zalega z wypłatami od marca. Ponoć dwóch ofensywnych i jeden obrońca nie chcieli wyjsc na druga połowe.


Anuluj