UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zródło dobrze poinformowane. Mówi że Concordia zalega z wypłatami od marca. Ponoć dwóch ofensywnych i jeden obrońca nie chcieli wyjsc na druga połowe.
Zródło dobrze poinformowane. Mówi że Concordia zalega z wypłatami od marca. Ponoć dwóch ofensywnych i jeden obrońca nie chcieli wyjsc na druga połowe.