Wybrany wątek opinii
Czekamy na odcinki księży-pedofilów i ich wspominki. .. po zgwałceniu czterech ministrantów w Tarnowie został przeniesiony do mniejszej parafii w Bochni :)
Panie doktorancie taki pomysł Panu daję na habilitację co Pan na to? A może to się nie zgadza z Pana poglądami równoległymi do rządzących? Czy IPN czyli główne źródło wiedzy pracy doktorskiej posiada źródła na proponowaną habilitację?
Do moderacji
Odpowiedz
5
6
@wujek - nie ma i nie było pedofilii wśród księży to wszystko polityczna propaganda, najwięcej pedofilów było wśród murarzy albo wolnomurarzy,
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
@buc - Po co jezdzić do Gdańska. .. .W Elblągu i w okolicach jest nieruszony materiał o czarnych pedofilach. .. .
Do moderacji
Odpowiedz
1
1