Wybrany wątek opinii

Czekamy na odcinki księży-pedofilów i ich wspominki. .. po zgwałceniu czterech ministrantów w Tarnowie został przeniesiony do mniejszej parafii w Bochni :) Panie doktorancie taki pomysł Panu daję na habilitację co Pan na to? A może to się nie zgadza z Pana poglądami równoległymi do rządzących? Czy IPN czyli główne źródło wiedzy pracy doktorskiej posiada źródła na proponowaną habilitację?
wujek (2019.05.25)
@wujek - nie ma i nie było pedofilii wśród księży to wszystko polityczna propaganda, najwięcej pedofilów było wśród murarzy albo wolnomurarzy,
buc (2019.05.25)
@buc - Po co jezdzić do Gdańska. .. .W Elblągu i w okolicach jest nieruszony materiał o czarnych pedofilach. .. .
(2019.05.26)
Powrót do komentarzy