UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@buc - Po co jezdzić do Gdańska. .. .W Elblągu i w okolicach jest nieruszony materiał o czarnych pedofilach. .. .
@buc - Po co jezdzić do Gdańska. .. .W Elblągu i w okolicach jest nieruszony materiał o czarnych pedofilach. .. .