Wybrany wątek opinii

jak można nazwać funkcjonariusza KAS czy URZĘDU CELNEGO człowiekiem ?. to zwykłe ku. .ludzie się opamiętajcie. nie jesteście w temacie, to nie piszcie bzdur.
ttt (2019.05.23)
@ttt - heheh
(2019.05.23)
Powrót do komentarzy