UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jak można nazwać funkcjonariusza KAS czy URZĘDU CELNEGO człowiekiem ?. to zwykłe ku. .ludzie się opamiętajcie. nie jesteście w temacie, to nie piszcie bzdur.

ttt

Anuluj