UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jak można nazwać funkcjonariusza KAS czy URZĘDU CELNEGO człowiekiem ?. to zwykłe ku. .ludzie się opamiętajcie. nie jesteście w temacie, to nie piszcie bzdur.
ttt
jak można nazwać funkcjonariusza KAS czy URZĘDU CELNEGO człowiekiem ?. to zwykłe ku. .ludzie się opamiętajcie. nie jesteście w temacie, to nie piszcie bzdur.
ttt