Wybrany wątek opinii

Proponuję dalej sprzedawać działki miejskie TYLKO deweloperom! Zwłaszcza tym co już i tak mają monopol w Elblągu. A oni dalej będą kasować za mieszkania jak w dużych metropoliach. Windowanie cen do jakiś astronomicznych kwot. A jak nieruchomości idą w górę to i podatki, czynsze, media trzeba podnieść bo wszystko kosztuje.
mnm (2019.05.20)
@mnm - podziękuj rządowi za podwyżki i akcjom cośtam PLUS
(2019.05.20)
Powrót do komentarzy