UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Proponuję dalej sprzedawać działki miejskie TYLKO deweloperom! Zwłaszcza tym co już i tak mają monopol w Elblągu. A oni dalej będą kasować za mieszkania jak w dużych metropoliach. Windowanie cen do jakiś astronomicznych kwot. A jak nieruchomości idą w górę to i podatki, czynsze, media trzeba podnieść bo wszystko kosztuje.

mnm