Wybrany wątek opinii
@Natalia 93 - lepiej wróć do garów i nie pisz głupot kierowcy na ścieżkach rowerzysta to plaga nie można przejść chodnikiem rozganiają ludzi jeszcze wyzywją karać i nic więcej
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
A ty lepiej wróć do szkoły, bo nawet szympansy potrafią lepiej przyswoić podstawy języka polskiego.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0