Wybrany wątek opinii

@Natalia 93 - lepiej wróć do garów i nie pisz głupot kierowcy na ścieżkach rowerzysta to plaga nie można przejść chodnikiem rozganiają ludzi jeszcze wyzywją karać i nic więcej
(2019.05.11)
A ty lepiej wróć do szkoły, bo nawet szympansy potrafią lepiej przyswoić podstawy języka polskiego.
(2019.05.11)
Powrót do komentarzy