UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Natalia 93 - lepiej wróć do garów i nie pisz głupot kierowcy na ścieżkach rowerzysta to plaga nie można przejść chodnikiem rozganiają ludzi jeszcze wyzywją karać i nic więcej


Anuluj