UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Natalia 93 - lepiej wróć do garów i nie pisz głupot kierowcy na ścieżkach rowerzysta to plaga nie można przejść chodnikiem rozganiają ludzi jeszcze wyzywją karać i nic więcej
@Natalia 93 - lepiej wróć do garów i nie pisz głupot kierowcy na ścieżkach rowerzysta to plaga nie można przejść chodnikiem rozganiają ludzi jeszcze wyzywją karać i nic więcej