Wybrany wątek opinii
No cóż. .. Za czasów 16PDZ przynajmniej było dużo sprzętu wojskowego. .. Były czołgi, armato-haubice, vewupy i wiele innych. .. A teraz. .. Pozostały tylko wspomnienia. .. :(
Do moderacji
Odpowiedz
10
0
Bo juz pulk nie podlega pod 16dz
Do moderacji
Odpowiedz
1
0