Wybrany wątek opinii

No cóż. .. Za czasów 16PDZ przynajmniej było dużo sprzętu wojskowego. .. Były czołgi, armato-haubice, vewupy i wiele innych. .. A teraz. .. Pozostały tylko wspomnienia. .. :(
paraszut (2019.05.10)
Bo juz pulk nie podlega pod 16dz
Kolp (2019.05.11)
Powrót do komentarzy