UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No cóż. .. Za czasów 16PDZ przynajmniej było dużo sprzętu wojskowego. .. Były czołgi, armato-haubice, vewupy i wiele innych. .. A teraz. .. Pozostały tylko wspomnienia. .. :(
paraszut
No cóż. .. Za czasów 16PDZ przynajmniej było dużo sprzętu wojskowego. .. Były czołgi, armato-haubice, vewupy i wiele innych. .. A teraz. .. Pozostały tylko wspomnienia. .. :(
paraszut