UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No cóż. .. Za czasów 16PDZ przynajmniej było dużo sprzętu wojskowego. .. Były czołgi, armato-haubice, vewupy i wiele innych. .. A teraz. .. Pozostały tylko wspomnienia. .. :(

paraszut

Anuluj