Wybrany wątek opinii
Za darmo jak za darmo.Może za wejście na ten mecz,jeszcze powinien klub ci zapłacić .Podpisujesz się kibic a jesteś zwy?łym obsraj piętą ze srolsztyna 997
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
Racja
Do moderacji
Odpowiedz
0
0