Wybrany wątek opinii

Za darmo jak za darmo.Może za wejście na ten mecz,jeszcze powinien klub ci zapłacić .Podpisujesz się kibic a jesteś zwy?łym obsraj piętą ze srolsztyna 997
(2019.05.10)
Racja
(2019.05.11)
Powrót do komentarzy