UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Za darmo jak za darmo.Może za wejście na ten mecz,jeszcze powinien klub ci zapłacić .Podpisujesz się kibic a jesteś zwy?łym obsraj piętą ze srolsztyna 997
Za darmo jak za darmo.Może za wejście na ten mecz,jeszcze powinien klub ci zapłacić .Podpisujesz się kibic a jesteś zwy?łym obsraj piętą ze srolsztyna 997