Wybrany wątek opinii

Rowery zwalczane na wszelkie możliwe sposoby, a jednocześnie każdy narzeka na niską jakość powietrza, korki i brak miejsc parkingowych. Ach ta logia kierowców. ..
(2019.05.10)
Dokladnie. Ścieżek jest mało, a jak juz sa to albo parkują na nich samochody albo chodza piesi.
Natalia 93 (2019.05.10)
@Natalia 93 - lepiej wróć do garów i nie pisz głupot kierowcy na ścieżkach rowerzysta to plaga nie można przejść chodnikiem rozganiają ludzi jeszcze wyzywją karać i nic więcej
(2019.05.11)
Powrót do komentarzy