Wybrany wątek opinii
Rowery zwalczane na wszelkie możliwe sposoby, a jednocześnie każdy narzeka na niską jakość powietrza, korki i brak miejsc parkingowych. Ach ta logia kierowców. ..
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
Dokladnie. Ścieżek jest mało, a jak juz sa to albo parkują na nich samochody albo chodza piesi.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
@Natalia 93 - lepiej wróć do garów i nie pisz głupot kierowcy na ścieżkach rowerzysta to plaga nie można przejść chodnikiem rozganiają ludzi jeszcze wyzywją karać i nic więcej
Do moderacji
Odpowiedz
0
1