Wybrany wątek opinii

Ach ten ból d. kierowców. Sami by chętnie pojeździli po chodnikach, ale mają za duże pojazdy i się nie mieszczą. Dlatego wylewają swoją frustrację i kompleksy w komentarzach.
(2019.05.09)
Chyba sztyca za bardzo Ci weszła dla tego wylewasz swoje żale przez łzy płynące jak grochy
Bo tak lubisz (2019.05.09)
Powrót do komentarzy