Wybrany wątek opinii
Ach ten ból d. kierowców. Sami by chętnie pojeździli po chodnikach, ale mają za duże pojazdy i się nie mieszczą. Dlatego wylewają swoją frustrację i kompleksy w komentarzach.
Do moderacji
Odpowiedz
1
8
Chyba sztyca za bardzo Ci weszła dla tego wylewasz swoje żale przez łzy płynące jak grochy
Do moderacji
Odpowiedz
0
2