Wybrany wątek opinii
Postaw na miejscu potrąconego rowerzysty pieszego, który idzie chodnikiem i wpada na samochód stamtąd wyjeżdżający. Czyja wina? Chodnik to także cześć drogi.
Do moderacji
Odpowiedz
2
4
No tak masz rację bo pieszy za......pi....dala 25km/h. Postawiłem pieszego i co? Zauważyłem go bo zbliża się tempem które pozwoli mi na reakcję nawet gdy jest ograniczona widoczność. Praw fizyki nie zmienisz ale myślenie swoje jak najbardziej
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Wina Tuska
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@Znawca znawców przepisów o ruch - Piłem, niezłe :o)
Do moderacji
Odpowiedz
0
0