Wybrany wątek opinii

Postaw na miejscu potrąconego rowerzysty pieszego, który idzie chodnikiem i wpada na samochód stamtąd wyjeżdżający. Czyja wina? Chodnik to także cześć drogi.
Koba (2019.05.09)
No tak masz rację bo pieszy za......pi....dala 25km/h. Postawiłem pieszego i co? Zauważyłem go bo zbliża się tempem które pozwoli mi na reakcję nawet gdy jest ograniczona widoczność. Praw fizyki nie zmienisz ale myślenie swoje jak najbardziej
Wieczór mnie nastraja (2019.05.09)
Wina Tuska
Znawca znawców przepisów o ruch (2019.05.09)
@Znawca znawców przepisów o ruch - Piłem, niezłe :o)
(2019.05.10)
Powrót do komentarzy