UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No tak masz rację bo pieszy za......pi....dala 25km/h. Postawiłem pieszego i co? Zauważyłem go bo zbliża się tempem które pozwoli mi na reakcję nawet gdy jest ograniczona widoczność. Praw fizyki nie zmienisz ale myślenie swoje jak najbardziej

Wieczór mnie nastraja

Anuluj