Wybrany wątek opinii
Mimo ze zzazwyczaj tutaj pisze ze kierowcy olewaja rowerzystow to tym razem wina lezy po stronie rowerzysty. Jakbym jechał tym samochodem to bym nie przyjął mandatu. Samochod jechal przepisowo a rowerzysta nie.
Do moderacji
Odpowiedz
14
2
@HvK - -to samochód się włączał do ruchu i to na nim ciąży obowiązek ustąpić wszystkim uczestnikom pierwszeństwa -takie są przepisy
Do moderacji
Odpowiedz
2
3
I dostałbyś wyrok w sądzie plus koszty sądowe :)
Do moderacji
Odpowiedz
1
0