Wybrany wątek opinii

Mimo ze zzazwyczaj tutaj pisze ze kierowcy olewaja rowerzystow to tym razem wina lezy po stronie rowerzysty. Jakbym jechał tym samochodem to bym nie przyjął mandatu. Samochod jechal przepisowo a rowerzysta nie.
HvK (2019.05.09)
@HvK - -to samochód się włączał do ruchu i to na nim ciąży obowiązek ustąpić wszystkim uczestnikom pierwszeństwa -takie są przepisy
struś (2019.05.09)
I dostałbyś wyrok w sądzie plus koszty sądowe :)
Johny deer (2019.05.09)
Powrót do komentarzy