UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mimo ze zzazwyczaj tutaj pisze ze kierowcy olewaja rowerzystow to tym razem wina lezy po stronie rowerzysty. Jakbym jechał tym samochodem to bym nie przyjął mandatu. Samochod jechal przepisowo a rowerzysta nie.

HvK

Anuluj