Wybrany wątek opinii

A ten cyklista ze zdjęcia 6 dostał mandat? Nie dość że jedzie po chodniku to jeszcze "gada" przez smartfona.
(2019.05.09)
A kierowcy nie gadaja?
Mis (2019.05.09)
Powrót do komentarzy