Wybrany wątek opinii
A ten cyklista ze zdjęcia 6 dostał mandat? Nie dość że jedzie po chodniku to jeszcze "gada" przez smartfona.
Do moderacji
Odpowiedz
30
2
A kierowcy nie gadaja?
Do moderacji
Odpowiedz
1
5