UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A ten cyklista ze zdjęcia 6 dostał mandat? Nie dość że jedzie po chodniku to jeszcze "gada" przez smartfona.
A ten cyklista ze zdjęcia 6 dostał mandat? Nie dość że jedzie po chodniku to jeszcze "gada" przez smartfona.