Wybrany wątek opinii

To powinni zrobić ścieżkę rowerową i wtedy będzie najlepszy kompromis.
(2019.05.09)
Po co wydawać miliony na ścieżki rowerowe. Święte krowy i tak jeżdżą jak im pasuje raz po ulicy obok ścieżki dla rowerów innym razem po chodniku. A jak zwrócisz uwagę to jeszcze usłyszysz kilka ciepłych słów. Lepiej nie robić ścieżek rowerowych i kasę wydać w zasadzie na cokolwiek bo problem za sześć pozostanie taki sam więc po co przepłacać.
(2019.05.09)
Powrót do komentarzy