UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Po co wydawać miliony na ścieżki rowerowe. Święte krowy i tak jeżdżą jak im pasuje raz po ulicy obok ścieżki dla rowerów innym razem po chodniku. A jak zwrócisz uwagę to jeszcze usłyszysz kilka ciepłych słów. Lepiej nie robić ścieżek rowerowych i kasę wydać w zasadzie na cokolwiek bo problem za sześć pozostanie taki sam więc po co przepłacać.