Wybrany wątek opinii

Będą jeździć ulicami, to będzie dużo więcej wypadków. Tym razem nic się nie stało, następnym razem może dojść do kalectwa bądź śmierci. No ale tak, najlepiej jest psioczyć, zdrowie i życie obcego mało ważne.
(2019.05.09)
A co ma piernik do wiatraka? Chodniki są dla pieszych. Na rowerze się jeździ po ulicy. Ubierasz kask i jedziesz. A żeby Cię nic nie potrąciło to nie wychodź z domu. Bo na przejściu tez nie jest bezpiecznie.
Gosciówa (2019.05.09)
@Gosciówa - Niech nie wychodzi z domu bo go rower na chodniku potrąci :-)))
Eeeeeeeeeeeeeeeeeeee (2019.05.09)
Powrót do komentarzy