Wybrany wątek opinii
Będą jeździć ulicami, to będzie dużo więcej wypadków. Tym razem nic się nie stało, następnym razem może dojść do kalectwa bądź śmierci. No ale tak, najlepiej jest psioczyć, zdrowie i życie obcego mało ważne.
Do moderacji
Odpowiedz
25
22
A co ma piernik do wiatraka? Chodniki są dla pieszych. Na rowerze się jeździ po ulicy. Ubierasz kask i jedziesz. A żeby Cię nic nie potrąciło to nie wychodź z domu. Bo na przejściu tez nie jest bezpiecznie.
Do moderacji
Odpowiedz
27
10
@Gosciówa - Niech nie wychodzi z domu bo go rower na chodniku potrąci :-)))
Do moderacji
Odpowiedz
3
2