UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Będą jeździć ulicami, to będzie dużo więcej wypadków. Tym razem nic się nie stało, następnym razem może dojść do kalectwa bądź śmierci. No ale tak, najlepiej jest psioczyć, zdrowie i życie obcego mało ważne.


Anuluj