UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Będą jeździć ulicami, to będzie dużo więcej wypadków. Tym razem nic się nie stało, następnym razem może dojść do kalectwa bądź śmierci. No ale tak, najlepiej jest psioczyć, zdrowie i życie obcego mało ważne.
Będą jeździć ulicami, to będzie dużo więcej wypadków. Tym razem nic się nie stało, następnym razem może dojść do kalectwa bądź śmierci. No ale tak, najlepiej jest psioczyć, zdrowie i życie obcego mało ważne.