Wybrany wątek opinii

Popieram formę protestu i postulaty fizykoterapeutów, a po drugie ich krew jest bezpieczna bo pozbawiona jadu, jaki posiadają co niektórzy nauczyciele.
(2019.05.07)
Nie wspominając o pisofanatykach
majkelllll (2019.05.07)
Powrót do komentarzy