Wybrany wątek opinii
Popieram formę protestu i postulaty fizykoterapeutów, a po drugie ich krew jest bezpieczna bo pozbawiona jadu, jaki posiadają co niektórzy nauczyciele.
Do moderacji
Odpowiedz
25
26
Nie wspominając o pisofanatykach
Do moderacji
Odpowiedz
12
9