Wybrany wątek opinii

Tylko flaga biało-czerwona nie uznajemy żadnej innej! Zawsze można opuścić ue jak będzie nadal patologicznym tworem
(2019.05.02)
Opuszczaj, to jazda do twojego ZSRR
(2019.05.02)
Powrót do komentarzy