Wybrany wątek opinii
Tylko flaga biało-czerwona nie uznajemy żadnej innej! Zawsze można opuścić ue jak będzie nadal patologicznym tworem
Do moderacji
Odpowiedz
16
15
Opuszczaj, to jazda do twojego ZSRR
Do moderacji
Odpowiedz
7
9