UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tylko flaga biało-czerwona nie uznajemy żadnej innej! Zawsze można opuścić ue jak będzie nadal patologicznym tworem
Tylko flaga biało-czerwona nie uznajemy żadnej innej! Zawsze można opuścić ue jak będzie nadal patologicznym tworem